Internetinėje parduotuvėje www.karina24.lt prekes galite užsisakyti bet kuriuo paros metu, bet kurią savaitės dieną. Įprastai visos prekės pristatomos per 2-3 darbo dienas nuo užsakymo apmokėjimo. Užsakydami prekes, galite pasirinkti patogiausią Jums prekių pristatymo būdą: prekes galime pristatyti Jums į namus, jas galite atsiimti patys viename iš Lietuvos pašto skyrių arba Jums patogiame paštomate.

           


Lietuvos paštas

Pristatymo kaina: 2 €

Pristatymo laikas: 1 – 3 darbo dienos (didžiuosius miestus siuntiniai pasiekia per 1 – 2 darbo dienas, miestelius ir kaimus per 2 – 3 darbo dienas).
Perkant prekių už 15 € ir daugiau pristatymas  – NEMOKAMAS.
Prekes pristato: „Lietuvos paštas“ registruota pirmenybine pašto siunta. Pristatymas visoje Lietuvoje ir Kuršių Nerijoje.
Siuntiniai Jūsų nurodytu adresu pristatomi pirmoje dienos pusėje (8-12 val.).
Siunta „Iki pareikalavimo“
Jeigu perkate dovanų, ruošiate staigmeną ir nenorite, kad artimieji pirmesni sužinotų apie siuntinį, Jūsų patogumui galime išsiųsti siuntą „Iki pareikalavimo“. Tokiu atveju siuntinuką turėsite atsiimti savo Pašte, pateikę asmens dokumentą. Apie tokį pageidavimą informuokite pastabose, darydami užsakymą.


 


Kurjerių tarnyba DPD

Pristatymo kaina: 2.90 €

Pristatymo laikas: 1-2 darbo dienos.

DPD kurjeriai prekes pristato visoje Lietuvoje 8-18 val. Jeigu tuo metu esate darbe, nurodykite darbovietės pavadinimą ir kontaktus. Prieš atvykstant Kurjeris paskambins ir suderins patogų siuntos gavimo laiką.

Svarbu! Kurjeriui galite sumokėti grynais. Pasistenkite reikiamą sumą Kurjeriui turėti be grąžos.

Pristatymo kaina į Kuršių Neriją – 17.40 €

 


Pristatymas į užsienį

Pristatymo kaina: nuo 5.80 €

Pristatymo laikas: 5 – 12 darbo dienų.

Pristatome į tik į Latviją ir Estiją.

 


Atsiimti mūsų būstinėje

Prekes nemokamai galite atsiimti mūsų būstinėje adresu:

Draugystės g. 6-1, LT-89169 Mažeikiai